Умови використання

На всі матеріали на сайті Live Credit поширюються певні правила використання, з якими ви автоматично погоджуєтеся, переходячи далі головної сторінки. Відвідувач сайту повинен у повному обсязі дотримуватися правил, встановлених політикою сайту.

Вся інформація на даному веб-сайті підлягає захисту авторського права. Розміщення матеріалів із сайту Live Credit на інших ресурсах без зазначення посилання на джерело є незаконним.

Live Credit — інформаційний ресурс, який не займається ніякими фінансовими операціями. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, отримані в результаті використання його контенту. Матеріали на сайті можуть містити друкарські помилки та технічні неточності. Інформація на сторінках регулярно оновлюється і в будь-який час може стати застарілою. Керівництво сайту не несе відповідальності за недостовірні або застарілі дані, розміщені на ньому.

Ми робимо все можливе, щоб надавати користувачам актуальну інформацію з достовірних джерел. Якщо у вас є зауваження або побажання, що стосуються контенту сайту, ви можете зв’язатися з нами через форму зворотного зв’язку.

Підписуйся на новини

Отримуй першим ексклюзивні пропозиції та знижки.