Політика конфіденційності

Ця «Політика конфіденційності особистих даних» (надалі в тексті «Політика») має силу щодо будь-яких відомостей, одержуваних сайтом про користувачів у процесі їхніх відвідування та користування ресурсами порталу. Документ також діє щодо будь-яких договорів і угод між сайтом та його користувачами.   

Перебуваючи на сайті й користуючись ним, ви підтверджуєте повну згоду з усіма умовами нашої «Політики», у тому числі з тими, що стосуються процесів обробки та зберігання особистих даних. У випадку незгоди з умовами документа, ви можете відмовитися від подальшого використання порталу та покинути його.    

Які особисті дані користувачів обробляються нашим сайтом?

Наш портал веде обробку персональних даних користувача, під якими маються на увазі:

  1. Особисті відомості, які користувач на свій розсуд вносить у форми на сайті (форма коментарів, «Зворотній зв’язок»), у тому числі контактні дані (адреса електронної пошти).

Інформація, яка в обов’язковому порядку мусить бути залишена користувачем для надання нами консультаційних послуг і взаємодії іншого характеру, має відповідну позначку. Усі інші дані можуть бути надані користувачем за бажанням.

  1. Персональні дані, отримані сайтом автоматично під час використання його користувачем. Йдеться про інформацію про браузер, адреси відвідуваних веб-сторінок, час доступу, IP-адресу та інші дані аналогічного плану. Отримання відомостей ведеться за допомогою програмного забезпечення, встановленого на тому пристрої користувача, з якого він відвідує наш ресурс (смартфон, ПК тощо).   

Будь-які умови цього документа мають силу тільки щодо цього сайту. Наш портал не несе відповідальності й не контролює дії сторонніх веб-ресурсів. У тому числі тих інтернет-проектів, на які користувач може потрапити через розміщені на нашому сайті прямі посилання. Врахуйте, що сторонні веб-ресурси можуть збирати, запитувати та зберігати будь-які особисті відомості про користувачів на свій розсуд, а також використовувати їх у власних цілях.

Умови й цілі обробки персональних даних нашим сайтом

Наш портал не займається перевіркою актуальності та достовірності анкетних даних, що надаються користувачами, і не оцінює дієздатність відвідувачів сайту. Водночас ми виходимо з того, що користувачі вказують достатні, актуальні й достовірні дані.

Цілі обробки особистих даних

Наш сайт отримує, обробляє та зберігає особисті дані користувачів у таких цілях:

  1. Надання сервісів і надання інформаційних послуг, можливість виконання договорів та угод із користувачами. Винятки: випадки, передбачені законодавством нашої країни щодо питань обов’язкового отримання і зберігання особистих даних упродовж певного періоду часу.
  2. Надання користувачам індивідуальних послуг.
  3. Ідентифікація користувачів під час їхніх відвідування та користування ресурсами нашого сайту.
  4. Організація статистичних і інших досліджень. У цьому випадку використовуються виключно знеособлені відомості.
  5. Таргетування реклами, інших інформаційних матеріалів;
  6. Підвищення якості, розроблення нових послуг та сервісів, поліпшення інтерфейсу порталу.
  7. Зв’язок із користувачами: прийняття й обробка заявок, питань і запитів, відправлення інформації та повідомлень, що стосуються правил користування нашим сайтом та його контентом.  

Умови обробки і збереження особистих даних користувача, їхнє надання стороннім сайтам та третім особам

Наш портал проводить обробку і зберігання особистих даних користувачів, керуючись прийнятими внутрішніми правилами.

Ми зберігаємо конфіденційність персональних відомостей користувачів, які відвідали наш сайт. Виняток становлять випадки, коли користувачі добровільно погоджуються на надання особистої інформації необмеженому колу осіб.

Використовуючи певні сервіси нашого сайту, користувачі висловлюють повну згоду з тим, що деякі їхні особисті дані стають загальнодоступними.     

Наш портал залишає за собою право передавання особистих даних користувачів стороннім сайтам і третім особам виключно в таких випадках:

Також передавання особистих даних може бути виконано в разі передавання частини або всього бізнесу іншим особам. У цьому випадку новий правовласник набуває всіх зобов’язань щодо виконання умов цього документа. У тому числі зобов’язання, що стосуються обробки та зберігання особистих відомостей користувачів.    

Обробляючи й використовуючи особисту інформацію відвідувачів нашого сайту, ми діємо відповідно до чинного законодавства України.

Зміна особистих даних користувачами

Користувачі мають право вносити зміни (доповнювати, оновлювати, видаляти) будь-які раніше надані особисті дані — частково або повністю. А також змінювати параметри конфіденційності персональної інформації, використовуючи форму «Зворотній зв’язок».

Умови цього документа можуть бути обмежені або змінені відповідно до актуальних і оновлюваних норм законодавства нашої країни. Обмеження й коригування можуть стосуватися параметрів збереження й передачі особистих даних користувачів державним службам, термінів зберігання персональної інформації.    

Заходи щодо захисту особистих даних користувачів   

Наш сайт вживає достатніх і необхідних технічних та організаційних заходів для того, щоби забезпечувати захист особистих даних користувачів від загроз різного характеру з боку третіх осіб. У тому числі захист від таких неправомірних дій, як поширення, копіювання, блокування, зміна, знищення, отримання доступу.  

Умови цієї «Політики конфіденційності особистих даних» можуть бути змінені за рішенням адміністрації нашого сайту. Стежити за актуальними умовами документа можна на цій сторінці.

Підписуйся на новини

Отримуй першим ексклюзивні пропозиції та знижки.